О компании


Склад-магазин зрізаних квітів «Голден Флора» пропонує широкий асортимент і високу якість квітів вітчизняного та імпортного виробництва за найвигіднішими цінами, як для оптового покупця, так і для роздрібного.

Відвідавши наш склад-магазин, ви будете приємно здивовані різноманітністю та широким вибором кольорів. У нас ви завжди знайдете квіти з різних куточків земної кулі, незалежно від пори року. Троянда, хризантема, тюльпан, орхідея, альстромерія, еустома, ірис, гербера, антуріум, стрелиция, лілія, фрезія, кали і багато іншого. Кожен оптовий покупець побувавши на оптовому-магазині «Голден Флора», зможе поповнити асортимент свого квіткового салону завжди якісними квітами за низькими цінами.

«Голден флора» більш ніж за п'ятнадцятирічний досвід роботи в квітковій індустрії, вивчила попит покупців і постійно відстежує тенденції, динамічно розвивающого ринку квітів в Україні, що дозволяє нам завжди бути на висоті і пропонувати оптовим покупцям кращі умови роботи.

Ми співпрацюємо з широко відомими плантаціями в Еквадорі, Колумбії, Польщі, Голандії та інших країнах, на найвигідніших умовах, що дозволяє нам завжди забезпечувати відмінну якість квітів і найнижчі ціни.

Каталог продукції складу-магазину «Голден флора» здивує навіть найвибагливіших клієнтів. А можливість отримати будь-яку квітку під замовлення, задовольнить запити будь-якого оптового покупця.

«Голден флора» також уважна і до роздрібного покупця. Наші флористи завжди зможуть скласти букет або композицію саме за Вашим бажанням. Весільні букети, прикраса залів і заходів, і все це за найвигіднішими цінами.

Компанія «Голден флора» завжди рада співпраці з покупцями з усієї України. Ми забезпечимо нашого клієнта квітами високої якості за найнижчими цінами, а гнучка система знижок дасть можливість співпрацювати ще на більш взаємовигідних умовах.

Працюйте в квітковому бізнесі та процвітайте разом з «Голден флора».

+380667087958
+380688741348
Instagram
Viber
Facebook
Задать вопрос